Nowa linia odzieży sportowej FA SPORTSWEAR – nie tylko dla pasjonatów sportu!

Fanów aktywnego stylu życia i nowoczesnych stylizacji ubraniowych czeka wspaniała niespodzianka. Ruszyła sprzedaż kolekcji odzieży FA SPORTSWEAR! Linia dedykowana jest wielbicielkom i wielbicielom różnego rodzaju aktywności fizycznej z naciskiem na trening na siłowni, jogging, rower i fitness. W kolekcji wyjątkowe miejsce zajmuje też odzież przeznaczona dla prawdziwych twardzieli o atletycznej sylwetce - linia MUSCLE NATION!

Czytaj więcej

FA w Hong Kongu na ARNOLD CLASSIC, 20 - 21 sierpnia!

W weekend 19 - 21 sierpnia spotkacie nas na ARNOLD CLASSIC w Hong Kongu! To kolejne wydarzenie z cyklu imprez organizowanych na całym świecie przez Arnolda Schwarzeneggera.

Czytaj więcej

FA na Tour de Pologne i Tour The Pologne Women

W drugiej połowie lipca będzie można spotkać ekipę FA Engineered Nutrition i poznać nasze produkty podczas Tour de Pologne UCI World Tour i Tour The Pologne Women!

Czytaj więcej

Smakołyki So good!® zagoszczą na Jarmarku św. Dominika w Gdańsku! 30 lipca - 21 sierpnia

Jarmark św. Dominika jest jedną z największych i najstarszych atrakcji turystycznych letniego sezonu w Gdańsku oraz jedną z największych tego typu imprez w Europie. Impreza obfituje w bogactwo różnorodnych smaków, w wyroby regionalne i egzotyczne specjalności. Tam też będzie można spotkać ekipę FA i spróbować pysznych produktów linii So good!®

Czytaj więcej

FA na BUKOVINA Lang Team Maraton MTB!

W sobotę 11 czerwca FA Nutrition zaprezentuje się podczas BUKOVINA Lang Team Maraton MTB!

Czytaj więcej

W sobotę FA pojawi się na Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku!

Już w najbliższą sobotę 21 maja FA Nutrition zaprezentuje się podczas Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku! W czasie tego wydarzenia będzie można sprawdzić swoją kolarską formę, wziąć udział w rodzinnych rozrywkach i oczywiście kibicować najlepszym zawodnikom walczącym o puchar Polski w maratonach MTB!

Czytaj więcej

Download catalog