Relacja z FIBO 2017

FIBO 2017 już za nami! Jedno z najważniejszych wydarzeń branży sportowej na świecie, więc nie mogło nas tam zabraknąć! Nasze stanowisko powierzchnią dorównywało niejednemu domkowi jednorodzinnemu i przez całe targi przeżywało istne oblężenie! Mnóstwo zwiedzających tworzyło nieprzerwaną rzekę ludzi, momentami tłum tak gęstniał, że problemem było przejście na drugą stronę alejki! Przez te kilka dni targi odwiedziło około 150 tysięcy ludzi, tak więc liczba zwiedzających była naprawdę imponująca!

Read More

FA Engineered Nutrition na Europe Sport Power

Za nami targi Europe Sport Power, na których FA Engineered Nutrition było jednym z największych wystawców. Nasze stoiska zajmowały niemal 150 m kw. powierzchni oraz oferowaliśmy jeden z większych asortymentów produktów przeznaczonych dla sportowców różnych dyscyplin.

Read More

FA na Europe Sport Power

Już w ten weekend, 11-12 lutego, pojawimy się we Wrocławiu na EUROPE SPORT POWER. FA Engineered Nutrition jest jednym z największych Wystawców imprezy co oznacza, że w ten weekend będzie się wiele działo!

Read More

Produkty FA wsparciem w rejsie przez Atlantyk!

Po miesiącu rejsu skończył mi się zapas żywności i nie ukrywam, że życie uratowały mi otrzymane od FA produkty Vitarade – mówi podróżnik, przewodnik po Syberii, pionier wypraw samochodowych po rozległych jej terenach, pisarz, dziennikarz, Romuald Koperski. Jest on również jedną z wielu osób, których realizację pasji wsparło FA Engineered Nutrition.

Read More

Produkty FA w sklepach Piotr i Paweł! Zrób zakupy i otrzymaj wejściówkę do klubu!

Produkty FA są jeszcze bardziej dostępne dla naszych fanów, bo od grudnia 2016 roku można je znaleźć nie tylko w sklepach z suplementami! Teraz nasze produkty można kupić w sieci sklepów Piotr i Paweł w Gdańsku.

Read More

Dortmund 2016

Piątek i sobota (20-21.10.2016 r.) były gratką dla fanów kulturystyki za sprawą zorganizowanych targów Joe Weider’s Olympia Europe w Dortmundzie. Impreza, która jest znana i ceniona na całym świecie dopiero zyskuje na popularności wśród fanów z Europy. Fitness Authority jak zawsze obecne było w mocnym składzie, prezentując swoje bestsellery oraz nowości. Stoiska FA cieszyły się ogromnym zainteresowaniem!

Read More

Download catalog