Tauron Lang Team Race edycja V

W najbliższą niedzielę 30 sierpnia odbędzie się Tauron Lang Team Race, piąty wyścig z cyklu w tym roku. Impreza została podzielona na 2 części – MINI na dystansie 46 km oraz MAXI na dystansie 126 km.

Czytaj więcej

Siódmy etap 72. Tour de Pologne

Marzenia się spełniają. Marcin Białobłocki (reprezentacja Polski) wygrywa 7. etap Tour de Pologne, jazdę na czas! A Ion Izagirre (Movistar) po dwóch drugich miejscach wreszcie zwycięża w klasyfikacji generalnej Tour de Pologne!

Czytaj więcej

Szósty etap 72. Tour de Pologne

Sergio Henao (Team Sky) wygrał szósty, królewski etap 72. Tour de Pologne UCI World Tour z BUKOVINA Terma Hotel Spa do Bukowiny Tatrzańskiej i został nowym liderem wyścigu. Z rywalizacji wycofał się mistrz świata Michał Kwiatkowski (Etixx – Quick Step).

Czytaj więcej

Piąty etap 72. Tour de Pologne

Bart De Clercq (Lotto Soudal) wygrał piąty etap 72. Tour de Pologne UCI World Tour z Nowego Sącza do Zakopanego i został nowym liderem wyścigu. Najlepszy z Polaków Tomasz Marczyński (Reprezentacja Polski) był dziś szesnasty, a w klasyfikacji generalnej zajmuje 21. miejsce.

Czytaj więcej

Czwarty etap 72. Tour de Pologne

Maciej Bodnar (Tinkoff-Saxo) wygrał czwarty etap 72. Tour de Pologne UCI World Tour z Jaworzna do Nowego Sącza o długości 220 kilometrów. Nowym liderem wyścigu został Kamil Zieliński (Reprezentacja Polski), który dziś na mecie był drugi i odebrał żółtą koszulkę Marcelowi Kittelowi (Giant-Alpecin).

Czytaj więcej

Trzeci etap 72. Tour de Pologne

Matteo Pelucchi (IAM Cycling) wygrał po finiszu z peletonu trzeci etap 72. Tour de Pologne UCI World Tour z Zawiercia do Katowic. Liderem klasyfikacji generalnej wyścigu pozostaje Marcel Kittel (Team Giant-Alpecin).

Czytaj więcej

Download catalog