FA Engineered Nutrition na Europe Sport Power

Za nami targi Europe Sport Power, na których FA Engineered Nutrition było jednym z największych wystawców. Nasze stoiska zajmowały niemal 150 m kw. powierzchni oraz oferowaliśmy jeden z większych asortymentów produktów przeznaczonych dla sportowców różnych dyscyplin.

W dniach 11-12 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia można było zobaczyć i wziąć udział w treningach pokazowych, zawodach street workout, mma oraz spotkać gwizdy kulturystyki i fitness. Impreza obejmowała także debiuty kulturystyczne i fitness 2017. Oprócz tego można było zapoznać się z ofertą wielu film branży suplementacyjnej.

Suplementy, odżywki, odzież sportowa i gadżety to nie wszystko – u nas każdy mógł się dobrze bawić!  A to za sprawą napiętego programu atrakcji przygotowanego przez nasz team specjalnie na tę okazję. Na stoiskach FA Engineered Nutrition każdy mógł spróbować swoich sił w konkursach sprawnościowych i wygrać atrakcyjne nagrody, uzyskać od naszych ambasadorów cenne wskazówki dotyczące treningu i suplementacji, a także nabyć najlepsze suplementy diety.

Odwiedzający nasze stoiska mogli nie tylko zaopatrzyć się w dobrze znane i lubiane bestsellery, na targach pojawiły się także nowości - shoty: Gold High Protein Shot oraz BCAA Shot, które były wprost rozchwytywane przez naszych fanów.

Clou programu Europe Sport Power były zawody kulturystyczne Debiuty organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego (PZKFITS). Pierwsze miejsce w kategorii Fitness sylwetkowe kobiet OPEN zajęła Martyna Staszewska, w kulturystyce klasycznej mężczyzn OPEN Szymon Kuliński, w fitness plażowym mężczyzn OPEN Wojciech Jabłoński, w bikini fitness kobiet OPEN Daria Józefczak i wreszcie w kulturystyce mężczyzn OPEN Marcin Galera.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z targów.