Fitness Authority na FIBO 2024

2024-03-27

Z radością ogłaszamy, że firma Fitness Authority weźmie udział w zbliżających się wielkimi krokami targach FIBO! Widzimy się z Wami 11-14 kwietnia w Kolonii, gdzie będziemy dzielić się pasją do zdrowego stylu życia i dostarczymy Wam najwyższej jakości suplementy.

W przygotowanej specjalnie na targi ofercie znajdziecie marki Napalm, Viva, Core, Wow, Vitarade®, ICE, BAD ASS, Nuclear, SoGood® oraz Skull Labs.

Co przygotowaliśmy na tegoroczne Targi? Spotkania z naszymi niesamowitymi i inspirującymi ambasadorami, możliwość degustacji najnowszych suplementów oraz wyjątkowe promocje, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Spotkania z ambasadorami: Do Kolonii pojadą z nami nasi ambasadorzy, którzy dzieląc się swoją bogatą wiedzą, z pewnością dostarczą Wam nieocenionych rad. Przygotujcie się na spotkanie z Marcinem Zielińskim i Mateuszem Leśniakiem "Tarzanem".

Degustacje i sample: Przygotowaliśmy degustacje naszych produktów. Przekonajcie się o ich najwyższej jakości.

Ekskluzywne rabaty: Podczas trwania targów będziecie mieli niepowtarzalną szansę skorzystania z ekskluzywnych promocji i rabatów. Nie zapomnijcie skorzystać z tej wyjątkowej okazji!

FIBO 2024 TRAILER

Gdzie?
Exhibiton Center Cologne
Messeplatz 1
50679 Cologne
Nasze stanowiska: 10.2A12 & 10.2E12

Kiedy?
11-14 kwietnia 2024
Odwiedź stronę : FIBO2024