Fitness Authority na Arnold Sports Festival UK

2024-01-25

Z radością ogłaszamy, że firma Fitness Authority weźmie udział w jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie fitness i kulturystyki – Arnold Sports Festival UK. To wyjątkowe połączenie targów oraz zawodów strongman i kulturystycznych.

Widzimy się z Wami już 15–17 marca w Birmingham, gdzie będziemy dzielić się pasją do zdrowego stylu życia i dostarczymy Wam najwyższej jakości suplementy. W naszej przygotowanej specjalnie na targi ofercie znajdziecie marki Napalm, Viva, Core, Wow, Vitarade, ICE, BAD ASS, Nuclear oraz Skull Labs.

Czego możecie się spodziewać? Zdradzimy rąbka tajemnicy!

Spotkania z ambasadorami: do Wielkiej Brytanii pojadą z nami ambasadorzy, którzy podzielą się swoją cenną wiedzą. Przygotujcie się na spotkanie z Marcinem Zielińskim, Mariuszem Tomczukiem, Moniką Kupis i Damianem Janikowskim.

Degustacje i sample: Przygotowaliśmy dla Was degustacje naszych produktów. Spróbujcie i przekonajcie się o ich najwyższej jakości.

Ekskluzywne rabaty: Podczas targów będziecie mieli okazję skorzystać z ekskluzywnych promocji i rabatów. Nie przegapcie okazji!