Fitness Authority® ponownie podbija Dubai Muscle Show

2023-12-08

Za nami jedne z największych na świecie targów branży fitness – Dubai Muscle Show. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 24–26 listopada w Dubai World Trade Centre. Oczywiście nie mogło na niej zabraknąć firmy Fitness Authority®, która przygotowała atrakcje rozgrzewające równie mocno jak dubajskie słońce.

Stoisko kultowego produktu Napalm zostało opanowane przez cały NAPALM Team. Panowie chętnie dzielili się swoją wiedzą, doradzali w wyborze produktów i pozowali do wspólnych fotek. Nie zabrakło konkursów sprawdzających siłę i energię.

Na stoisku Skull Labs prosto z zaświatów pojawiło się koło fortuny, którym mogli zakręcić najodważniejsi śmiertelnicy. Nasz mroczny team zadbał o liczne niespodzianki, sample i degustacje.

Stoisko Bad Ass licznie odwiedzali fani ciężkich wyzwań i mocnych treningów. Mieli możliwość poznania potęgi naszych produktów i wzięcia udziału w konkursach dla prawdziwych twardzieli.

Atomowych emocji można było zaznać na stoisku Nuclear, gdzie czekały suplementy największego kalibru. Nasz wybuchowy team zadbał o dobrą zabawę i profesjonalne doradztwo.

Na rajską plażę odwiedzających przeniosła marka ICE. W otoczeniu palm przygotowaliśmy pokazy gorących latynoskich tańców oraz konkurs limbo. Po takich emocjach orzeźwienie mogły zapewnić jedynie nasze produkty ze składnikiem Evercool.

Myśleliście, że to wszystko? Nic bardziej mylnego! Na gości targów czekały produkty marki Gear oraz ociekające luksusem batoniki proteinowe Billionaire.

Do zobaczenia za rok!