The Hotel Show Dubai 2022

2022-06-07

Fitness Authority podbija kolejne rynki i prezentuje swoją ofertę podczas The Hotel Dubai Show! Targi The Hotel Show Dubai 2022 za nami! To były 3 dni pełne ekscytujących atrakcji, możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych i uczenia się od najlepszych w branży hotelarskiej.

Firma Fitness Authority zaprezentowała ofertę produktów dedykowanych tej branży. Podczas targów odbyły się liczne degustacje i prezentacje produktów, które przyciągnęły tłumy do naszego stoiska. Dla naszych gości przygotowaliśmy zdrowe smoothie z wykorzystaniem soków, owoców i superfoods, w kieliszkach serwowany był kolagen morski, a dla fanów słodyczy czekały mini wafle z naszymi kremami FA WOW! Takich degustacji nie zaoferował żaden inny wystawca, co sprawiło, że nasza oferta spotkała się z wielkim zainteresowaniem wśród odwiedzających. Widzimy w Dubaju rosnący trend, idący w kierunku poszukiwania zdrowej żywności, produktów o czystej etykiecie i wysokiej jakości surowców. To wszystko jest zgodne z tym, co FA kultywuje już od dawna.

Już od 22 lat targi The Hotel Show Dubai stanowią istotną platformę biznesową i networkingową dla globalnych dostawców produktów dla hotelarstwa, umożliwiając im dostęp i spotkanie się z tysiącami aktywnych nabywców z całego świata. Wydarzenie to przyciąga co roku tysiące kupców, zapewniając profesjonalistom z branży hotelarskiej niezrównaną okazję do nawiązywania kontaktów, odkrywania nowych możliwości i rynków zbytu oraz prowadzenia interesów. Edycja 2021 zgromadziła na 4 halach targowych łącznie ponad 6 tysięcy uczestników i 140 wystawców z 54 krajów. W 2022 roku wystawcy The Hotel Show Dubai podwoili swoje zainteresowanie targami i zajęli aż 8 hal wystawienniczych.

Już teraz możemy zapowiedzieć: do zobaczenia w przyszłym roku na The Hotel Dubai Show w dniach 23–25 maja w Dubaju!