Orlen Lang Team Race Arłamów już za nami

2023-06-02

27 maja w Arłamowie odbył się szosowy wyścig kolarski dla amatorów (lecz w prawdziwie zawodowej oprawie). Jego celem było nie tylko promowanie kolarstwa i aktywności fizycznej, ale również promocja ciekawych regionów Polski. 

Malownicza okolica, wymagająca trasa i świetna organizacja przyciągnęły ponad pół tysiąca kolarzy. Kobiety i mężczyźni, młodzi i w kwiecie wieku, z Polski i zza granicy – wszyscy z determinacją i entuzjazmem przejechali całe 75 kilometrów. Zawodnicy musieli pokonać też kilka wymagających podjazdów, ale dzięki dobrej energii i wsparciu kibicujących bliskich wszyscy dotarli do mety.

W kategorii mężczyzn najlepszy był Adam Wójcik z 7R Rowmix Team p/b 72D, a wśród kobiet najszybsza okazała się Sonia Cięciel z Rycerze Rolanda Maciejewski Cycling Team. 

Cieszymy się, że mogliśmy ufundować zestawy dla zwycięzców i uczestników tego wydarzenia. Przekazaliśmy 504 pakiety startowe i 49 nagród sygnowanych przez Fitness Authority®. Mamy nadzieję, że produkty Vitarade® pomogły uczestnikom wyścigu wznieść się na wyższy poziom wytrzymałości.