Podsumowanie FIBO 2024 – możemy ogłosić sukces

2024-04-16

Czas na podsumowanie tegorocznych targów FIBO (11–14.04) i podzielenie się z Wami tym, co działo się przez te 4 wyjątkowe dni. Był to dla nas niezwykle inspirujący czas, pełen spotkań oraz nowych możliwości.

Nasze stoiska przyciągały tłumy odwiedzających, co nie tylko cieszyło, ale także dowodziło ogromnego zainteresowania naszą ofertą. Targi FIBO 2024 stanowiły dla nas doskonałą okazję do prezentacji naszych produktów, a także nawiązania licznych wartościowych kontaktów biznesowych oraz prowadzenia inspirujących rozmów z klientami i partnerami.

Podczas FIBO 2024 każdy mógł znaleźć coś dla siebie w naszej różnorodnej ofercie. Dla miłośników sportów siłowych, wytrzymałościowych oraz uzależnionych od adrenaliny przygotowaliśmy suplementy, które wspierają ich w osiąganiu szczytowej formy. Nie zapomnieliśmy również o pasjonatach naturalnych składników oraz naszych pięknych klientkach.

Dodatkowo stworzyliśmy wakacyjną strefę ICE, gdzie w otoczeniu egzotycznych palm każdy mógł poczuć tropikalny klimat i skosztować naszych produktów z wyjątkowym składnikiem Evercool, zapewniającym niezapomniane doznania smakowe i orzeźwienie.

Na naszych stoiskach czekała również zaangażowana ekipa ambasadorów, gotowa do udzielenia fachowych porad i odpowiedzi na pytania odwiedzających, a także degustacje produktów oraz specjalne, ekskluzywne oferty.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoiska na FIBO 2024! Wasze wsparcie motywuje nas do dalszego rozwoju i tworzenia jeszcze lepszych produktów!