FA na Tour de Pologne i Tour The Pologne Women

W drugiej połowie lipca będzie można spotkać ekipę FA Engineered Nutrition i poznać nasze produkty podczas Tour de Pologne UCI World Tour i Tour The Pologne Women!

Read More

Smakołyki So good!® zagoszczą na Jarmarku św. Dominika w Gdańsku! 30 lipca - 21 sierpnia

Jarmark św. Dominika jest jedną z największych i najstarszych atrakcji turystycznych letniego sezonu w Gdańsku oraz jedną z największych tego typu imprez w Europie. Impreza obfituje w bogactwo różnorodnych smaków, w wyroby regionalne i egzotyczne specjalności. Tam też będzie można spotkać ekipę FA i spróbować pysznych produktów linii So good!®

Read More

FA na BUKOVINA Lang Team Maraton MTB!

W sobotę 11 czerwca FA Nutrition zaprezentuje się podczas BUKOVINA Lang Team Maraton MTB!

Read More

W sobotę FA pojawi się na Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku!

Już w najbliższą sobotę 21 maja FA Nutrition zaprezentuje się podczas Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku! W czasie tego wydarzenia będzie można sprawdzić swoją kolarską formę, wziąć udział w rodzinnych rozrywkach i oczywiście kibicować najlepszym zawodnikom walczącym o puchar Polski w maratonach MTB!

Read More

Inauguracyjny wyścig Colnago Lang Team Race w Gdańsku

Wszystkich miłośników kolarstwa szosowego zapraszamy w najbliższy weekend do Gdańska. W niedzielę 22 maja odbędzie się inauguracyjny wyścig Colnago Lang Team Race.

Read More

FA po raz pierwszy na targach Fit & Beauty w Krakowie!

W dniach 14 – 15 maja wszyscy zwolennicy zdrowia, aktywnego stylu życia i urody będą mogli odwiedzić nas na targach Fit & Beauty w Krakowie! Tym razem zaprezentujemy wyjątkową linię produktów So good!®

Read More

Download catalog