Fitness Authority sponsorem głównym Mediterranean Championship w Oranie!

W dniach 26-28 w Oranie odbyły się Mediterranean Championship i African Championship – olbrzymie imprezy sportowe skierowane do zawodników i zawodniczek sportów sylwetkowych z krajów basenu Morza śródziemnego i Afryki.

Read More

FA na targach Go Active Show 2017 w Warszawie

Targi Go Active Show dobiegły już końca, więc czas zdać z nich relację! Odbyły się one w dniach 21-13 kwietnia 2017 roku na olbrzymich halach Ptak Warszaw Expo w Warszawie.

Read More

Marka Fitness Authority już od 18 kwietnia w sklepach Lidl w całej Polsce!

Kochani! Mamy dla Was świetną wiadomość! Już od 18 kwietnia w całej Polsce w ramach tygodnia sportowego w sklepach Lidl dostępne będą nasze bestsellery oraz produkty z nowej linii Active Series, która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Read More

Zapraszamy na Go Active Show 2017!

Wielkimi krokami zbliżają się targi GO ACTIVE SHOW w Warszawie! Od 21 do 23 kwietnia na hali Ptak Warsaw Expo stanowisko będziecie mogli odwiedzić olbrzymie stanowisko Fitness Authority! Koniecznie wpadajcie do nas strzelić fotę i poprzybijać piątki z naszymi ambasadorami z Radkiem Słodkiewiczem na czele!

Read More

Relacja z FIBO 2017

FIBO 2017 już za nami! Jedno z najważniejszych wydarzeń branży sportowej na świecie, więc nie mogło nas tam zabraknąć! Nasze stanowisko powierzchnią dorównywało niejednemu domkowi jednorodzinnemu i przez całe targi przeżywało istne oblężenie! Mnóstwo zwiedzających tworzyło nieprzerwaną rzekę ludzi, momentami tłum tak gęstniał, że problemem było przejście na drugą stronę alejki! Przez te kilka dni targi odwiedziło około 150 tysięcy ludzi, tak więc liczba zwiedzających była naprawdę imponująca!

Read More

FA Engineered Nutrition na Europe Sport Power

Za nami targi Europe Sport Power, na których FA Engineered Nutrition było jednym z największych wystawców. Nasze stoiska zajmowały niemal 150 m kw. powierzchni oraz oferowaliśmy jeden z większych asortymentów produktów przeznaczonych dla sportowców różnych dyscyplin.

Read More

Download catalog