FA na Europe Sport Power

Już w ten weekend, 11-12 lutego, pojawimy się we Wrocławiu na EUROPE SPORT POWER. FA Engineered Nutrition jest jednym z największych Wystawców imprezy co oznacza, że w ten weekend będzie się wiele działo!

Read More

Produkty FA wsparciem w rejsie przez Atlantyk!

Po miesiącu rejsu skończył mi się zapas żywności i nie ukrywam, że życie uratowały mi otrzymane od FA produkty Vitarade – mówi podróżnik, przewodnik po Syberii, pionier wypraw samochodowych po rozległych jej terenach, pisarz, dziennikarz, Romuald Koperski. Jest on również jedną z wielu osób, których realizację pasji wsparło FA Engineered Nutrition.

Read More

Produkty FA w sklepach Piotr i Paweł! Zrób zakupy i otrzymaj wejściówkę do klubu!

Produkty FA są jeszcze bardziej dostępne dla naszych fanów, bo od grudnia 2016 roku można je znaleźć nie tylko w sklepach z suplementami! Teraz nasze produkty można kupić w sieci sklepów Piotr i Paweł w Gdańsku.

Read More

Dortmund 2016

Piątek i sobota (20-21.10.2016 r.) były gratką dla fanów kulturystyki za sprawą zorganizowanych targów Joe Weider’s Olympia Europe w Dortmundzie. Impreza, która jest znana i ceniona na całym świecie dopiero zyskuje na popularności wśród fanów z Europy. Fitness Authority jak zawsze obecne było w mocnym składzie, prezentując swoje bestsellery oraz nowości. Stoiska FA cieszyły się ogromnym zainteresowaniem!

Read More

FA na Mr. Olympia Europe, Dortmund!

W weekend 21 - 22 października br. odbędzie się Mr. Olympia Europe w Dortmund. To święto wszystkich kulturystów - zarówno dla zawodowców, jak i amatorów. Podczas europejskiej edycji tych najbardziej prestiżowych zawodów na świecie będzie również gościć FA Engineered Nutrition®

Read More

Relacja z udziału FA na Arnold Classic Europe w Barcelonie

W miniony weekend 23-25 września ekipa FA gościła na Arnold Classic Europe, święcie wszystkich fanów kulturystyki i branży fitness. Nasze stoisko było jednym z największych na całej imprezie i odwiedziło nas mnóstwo Zwiedzających.

Read More

Download catalog