FA Team

Marcin Zieliński

Sportowiec, zafascynowany kulturystyką i treningiem siłowym. Pasjonat, który swoją zawziętością uparcie dąży do celu i jako trener zaraża tym swoich podopiecznych. Wielokrotny medalista imprez międzynarodowych federacji NPC.
Krystian Wolski

Na co dzień trener personalny, ojciec oraz właściciel siłowni Wolski Gym. Miłośnik sportów siłowych od najmłodszych lat związany ze sportem. Zdobywca wielu medali oraz tytułów na arenie krajowej i międzynarodowej. Od 2018 roku czynny zawodnik największej federacji kulturystycznej na świecie IFBB PRO League.
Mariusz Tomczuk
 

4 krotny mistrz Polski w kulturystyce.
Mistrz Świata.
Od 2020 roku zawodowy kulturysta IFBB PRO.
Trener, motywator, wujek dobra rada 

Łukasz Killer

Witam nazywam się Łukasz Jurek „ KILER” Jestem kulturystą wagi ciężkiej, który poświęca mnóstwo czasu na rozwijanie swojego ciała poprzez regularne treningi siłowe i zdrowe odżywianie. Jestem wytrwały i zdeterminowany w dążeniu do swoich celów, a każdy trening traktuję jak wyzwanie do pokonania własnych ograniczeń. Oprócz swoich treningów pomagam innym jako trener i jestem zawsze gotów do pomocy innym w osiąganiu ich celów treningowych i motywuję innych swoją determinacją i ciężką pracą, aby osiągneli swój wymarzony cel.
Krzysztof Rukść

Jestem RZYSZT - tak znajdziecie mnie w mediach. Mam 41 lat i od 6 lat trzymam się sztywno założeń i celów, które sobie stawiam oraz z każdym rokiem rozwijam swoją pasję i słowa przekuwam w czyny, a marzenia w rzeczywistość. Kulturystyka zmieniła moje życie prywatne i zawodowe - na lepsze! Pasjonata, który od zakładu z kolegą pokonał 6 letnią drogę, podczas której zakochał się w procesie rozwoju sylwetki. Stał się zawodnikiem, który zapragnął być najlepszy w swojej branży i dołączyć do zawodników PRO.
Bartosz Jurkowski

Bartosz "Freak" Jurkowski. Trener i miłośnik kulturystyki. Popularny YouTuber jaki na polskim rynku fitness jest znany już od ponad 10 lat. Jego przygoda z kulturystyką zaowocowała debiutem na deskach scenicznych w roku 2020, a następnie 2021. Obecnie znany z bycia częścią zespołu organizującego zawody największej światowej organizacji na terenie Polski NPC Poland.
Jakub Szczerba

Jakub Szczerba - Mistrz Europy Juniorów w kulturystyce klasycznej, wielokrotny medalista, mistrz i wicemistrz zawodów międzynarodowych oraz krajowych w kategorii kulturystyka klasyczna oraz Classic Physique (takich jak m.in. Olympia Amateur, mistrzostwa Polski czy mistrzostwa Świata). Prywatnie funkcjonariusz policji oraz tata prawie 2 letniego Stasia. Stara się łączyć pasję do kulturystyki z pracą oraz życiem rodzinnym.
Michał Sienkiewicz
 

Michał Sinkiewicz - jest czynnym zawodnikiem sportów sylwetkowych, trenerem personalnym, doradcą żywieniowym oraz instruktorem boksu, który prowadzi własne studio treningu personalnego.
Z wykształcenia inżynier leśnictwa, informatyk oraz dietetyk.
Od 2016 roku bardzo aktywnie uczestniczę w wielu imprezach branżowych, jako zawodnik.
- 2021.05.23 Debiuty federacji IBFF&WPF, Siedlce - miejsce 1

 

Jakub Pestka
 

Wielokrotny Mistrz polski w kategorii superciężkiej federacji IFBB i NPC. Medalista wielu prestiżowych imprez europejskich i światowych. Trener personalny i właściciel Klubu Fitpestka. Od 6 lat ambasador marki BadAss.

Katarzyna Dudek

Katarzyna Dudek - zawodniczka PZKFITS kategorii Body Fitness (Fitness Sylwetkowy). Osiągnięcia w sporcie: Mistrzyni Świata Overall 2016, Mistrzyni Świata Overall Masters 2017, Vi-ce Mistrzyni Świata 2017, Vi-ce Mistrzyni Europy 2019, 2xMistrzyni Polski Open (2015,2019), Multimedalistka wielu zawodów rangi krajowej i międzynarodowej federacji IFBB. Posiadam uprawnienia sędziowskie PZKFITS. Na co dzień instruktor i trener personalny na siłowni klubu sportowego LKS Sandomierz jak również działacz i członek zarządu tegoż klubu.
Żaneta Szczerba
 

Żaneta Szczerba- mistrzyni Polski w kategorii bikini fitness, wielokrotna medalistka zawodów międzynarodowych oraz krajowych w kategorii bikini fitness (m.in. takich jak Arnold Classic czy Olympia Amateur). Na co dzień trener fitness oraz mama prawie 2 letniego Stasia. Stara się pokazać, że można połączyć bycie młodą mamą z dbaniem o swoje zdrowie i sylwetkę. 

Jagienka Kamińska
 

Licencjonowany trener personalny z wieloletnim doświadczeniem w branży fitness. Utytułowana zawodniczka sportów sylwetkowych od 2009 roku a od 2018 bikini fitness PRO Instruktor koszykówki/ agua aerobiku/ spinning/ choreografii fitness Trener personalny online.

Agata i Maciek
 

Połączenie wiedzy Uniwersyteckiej z praktyczną pozwala im na tworzenie jednej marki pod której szyldem pracują. Agata to dietetyczka kliniczna a Maciek zawodnik sceny kulturystycznej z wieloma tytułami. Razem pomagają ludziom w osiąganiu wymarzonej formy oraz szkolą nowych trenerów personalnych. 

Dawid Olejnik

Czynny zawodnik sportów sylwetkowych jak również sztuk walk. Trener personalny, Trener fitness, Trener sztuk walk, dietetyk, a także bratnia dusza dla każdego podopiecznego. Swoją pasją zaraża każdego, kto trafi pod jego skrzydła! Według niego "Nie ma rzeczy niemożliwych" i też to ukazuje w swoim osobistym życiu, czy też przy prowadzeniu podopiecznych, którzy sami nie wierzą w to co się dzieje. Poza pracą i pasją Mąż oraz Ojciec.
Mateusz Leśniak
 
Julia Gadzińska

Mam na imię Julia i jestem dietetykiem oraz certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorką siłowni oraz pasjonatką sportów sylwetkowych. Specjalizuje się m.in. w odchudzaniu, w insulinooporności, hashimoto, cukrzycy, w zaburzeniach odżywiania, dietetyce sportowej, czy IBS. Od 2016 roku stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz treningu siłowego. Kocham to co robię oraz jestem wdzięczna że mogę łączyć dwie pasje, stale rozwijać się i pomagać innym. Pamiętaj o najważniejszym - nie ma drogi na skróty.
Malwina Kancerska

Cześć! Jestem Malwina, razem z mężem prowadzimy dwie firmy i Fundacje Siłaczy Pomorza. Sport w Naszym życiu był zawsze, po urodzeniu dwójki dzieci w końcu mogłam zacząć spełniać swoje małe marzenia. Zaczęłam MMA, długa droga przede mną, ale ten sport pozwala mi wyładować całe złe emocje po ciężkim dniu pracy, dlatego się nie poddaje! Jak wiecie połączenie prowadzenia działalności, wychowanie trójki dzieci i bycie sportowcem to nie lada wyzwanie, ale musimy mieć w życiu równowagę i robić to co sprawia nam również przyjemność. Mój najważniejszy slogan: szczęśliwa i spełniona mama to szczęśliwa rodzina!
Paulina i Krzysztof Kowalikowscy

Paulina i Krzysztof Kowalikowscy. Sport to coś, co napędza nas do życia, jeśli nie trenujemy, czujemy, że czegoś nam brakuje. Dla nas trenowanie jest, jak potrzeba fizjologiczna bez której nie potrafimy normalnie funkcjonować. Motywują nas nasi podopieczni, dla których chcemy być wzorem. Najważniejszy w życiu jest balans. Trzeba znajdować czas na treningi i zdrowe odżywianie, ale jednocześnie mieć go dla siebie, znajomych i na podróże.
Angelika Olejnik

Trenerka personalna, pole dance i fitness. Prowadzi swoją szkołę Pole dance w Baninie oraz trenuje swoich podopiecznych na siłowni. Jej praca to pasja, w którą wkłada całe serce, aby zdobywać wszystkie cele kursantek i podopiecznych. Z nią nie ma rzeczy nie możliwych. Poza pracą jest Żoną oraz Mamą.