O nas

Nasza misja

Naszym celem jest komponowanie bezpiecznych, skutecznych oraz innowacyjnych produktów, które mają za zadanie wspierać zdrowie, polepszać komfort życia oraz wspomóc realizację celów.

Fitness Authority® to synonim wysokiej jakości stosowanych komponentów, innowacyjności oraz doświadczenia na rynku polskim i zagranicznym.

Suplementacja jest nieodzownym elementem sportu. Nie ma znaczenia czy jesteś kolarzem, koszykarzem, tenisistą, zawodnikiem MMA, kulturystą czy po prostu pasjonatem sportu – FA Engineered Nutrition® dostarcza produkty najwyższej jakości, które przynoszą niesamowite rezultaty każdemu, bez względu na staż treningowy i dyscyplinę. Nasza oferta od lat cieszy się uznaniem stale rosnącej grupy odbiorców na całym świecie, ze względu na dostosowanie do zmieniających się potrzeb rynku oraz szerokie spektrum zastosowania. Nie ryzykuj wybierając niesprawdzone produkty, które obiecują nadzwyczajne rezultaty przy użyciu nowatorskich substancji. FA Engineered Nutrition® łączy pewność sprawdzonych składników z najnowszymi zdobyczami nauki, dzięki czemu dostarczamy sportowcom to, co najlepsze. My wyznaczamy standardy, inni nas naśladują®– to motto przyświeca firmie od momentu jej założenia. Wartości, którymi się kierujemy to doświadczenie, innowacyjność, wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz elastyczność wobec potrzeb Klientów.

MY WYZNACZAMY STANDARDY, INNI NAS NAŚLADUJĄ®

To motto przyświeca firmie od momentu jej założenia. Wartości, którymi się kierujemy to doświadczenie, innowacyjność, wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz elastyczność wobec potrzeb Klientów.

Od 2004 roku na rynku suplementów.

Fitness Authority® Sp. z o.o. od ponad 20 lat jest jednym z największych w Europie producentów suplementów diety i odżywek dla sportowców.

Nasza marka powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży suplementów i fitness – od 2004 roku kreowała trendy na polskim rynku. Dwa lata od rozpoczęcia działalności wprowadziliśmy na rynek suplementy diety pod własną marką. Przez osiem lat byliśmy wydawcą magazynu „Muscular Development”, który zgromadził setki tysięcy czytelników z całego kraju. Będąc prekursorem zawodów sylwetkowych w Polsce, staliśmy się liderem w branży, zapraszając na nie znanych atletów z całego świata. W kolejnych latach stale poszerzaliśmy ofertę produktową oraz podbijaliśmy nowe rynki zagraniczne, by w 2022 roku eksportować produkty do ponad 80 państw na całym świecie.

2004

Import oraz dystrybucja czołowych i światowych marek odżywek i suplementów diety

2006

Powstaje pierwsza linia produktów pod własną marką

2008

FA® zostaje wydawcą i wprowadza na polski rynek magazyn „Muscular Development"

2010

Organizacja zawodów kulturystycznych– Fitness model Poland & Fitness Authority Grand Prix

2011

Wprowadzenie produktów marki FA® na rynki zagraniczne

2012

Powstają kolejne linie FA®: Vitarade®, Carborade®, Core®, Wellness&Health® oraz So Good!®

2014

Wprowadzenie na rynek suplementów pod marką Kevin Levrone®

2015

Budowa nowej siedziby oraz przekształcenie firmy w spółkę z o.o.

2015

Organizacja targów zdrowia, urody i sportu Fit – Festival w Gdańsku

2016

Organizacja II edycji Fit Festival w Gdańsku

2016

Organizacja gali kulturystyki zawodowej - Levrone Pro Classic

2016

Pojawiają się na rynku pierwsze produkty pod marką Bad Ass®

2016

Zmiana siedziby firmy – przeprowadzka do Otomina

2017

Startuje produkcja kontraktowa pod marką Nuclear Nutrition®

2018

FA® wprowadza nową linię FA® Wow!

2021

Do asortymentu FA® dołącza linia ICE – innowacyjne produkty z efektem chłodzenia

 

2021

FA® wprowadza kolejne marki: XTREME Napalm® oraz FA Beauty Elixir®

2022

FA® podbija kolejne rynki – eksport produktów do USA

2022

Otwarcie zakładu produkcyjnego w Rusocinie

2023

Wprowadzenie nowej marki Gamerize

2023

Nowa odsłona marek Gear, Premium Nutrition i Vitarade
 
 
 

Targi
i Eventy Sportowe

Marka Fitness Authority® jest obecna na największych targach branży fitness w Polsce i zagranicą! Od 2004 roku budujemy świadomość marki na całym świecie, będąc tam, gdzie nasi KLIENCI. Fitness Authority® co roku zostaje partnerem kilkudziesięciu imprez w kraju i za granicą. Wspieramy najważniejsze wydarzenia sportowe w formie dofinansowania, przekazując suplementy diety, ubrania, fundując medale oraz nagrody, a także poprzez pomoc sportowcom w przygotowaniach.
 
 

Jakość
i bezpieczeństwo

W Fitness Authority® na bieżąco analizujemy potrzeby rynku. Wprowadzenie nowego produktu zaczyna się od koncepcji. Stawiamy przede wszystkim na jakość, każda próbka jest analizowana przez nasz zespół – każdy parametr musi być zgodny z wymaganiami, aby produkt został dopuszczony do produkcji. Następnie każda wyprodukowana partia przechodzi badania laboratoryjne. Końcowym etapem są testy zawodników, bo to ich opinie są dla nas kluczowe. Aby spełnić oczekiwania klientów, podczas wytwarzania naszych produktów stosujemy wyłącznie wysokiej jakości surowce, potwierdzone certyfikatami. Wszystkie oferowane przez nas suplementy są testowane i przebadane laboratoryjnie. Stale monitorujemy rynek i jego potrzeby, dlatego nie tylko tworzymy nowe, ale też ulepszamy już wprowadzone produkty.

Jakość poparta certyfikatami

Dbamy o najwyższą jakość i używamy tylko sprawdzonych składników. Certyfikaty ISOQAR CEE Sp. z o.o oraz InterCert Sp. z o.o. potwierdzają, że Fitness Authority® spełnia standard ISO 22000 w zakresie tworzenia receptur wzorów etykiet i opakowań, produkcji i konfekcjonowania środków spożywczych w proszku do opakowań z tworzyw sztucznych i laminatów. Oprócz dbałości o jakość produktów, stale podnosimy świadomość i kwalifikacje pracowników. Spełniamy wszystkie niezbędne wymagania prawne oraz ciągle doskonalimy System Zarządzania Jakością.

 

Nowoczesne
centrum logistyczne

Centrum logistyczne Fitness Authority® ma 4000 m2 powierzchni i 2500 miejsc paletowych. Doskonałe położenie – w okolicy autostrady, portu morskiego i lotniska – zapewnia wygodę dalszego transportu naszych produktów. Magazyny FA Engineered Nutrition® rocznie opuszcza 3000 ton produktów i 3 miliony shotów. Aby zapewnić najwyższy standard, doświadczony personel kilkukrotnie sprawdza każdą sztukę produktu – przed trafieniem na magazynową półkę oraz przed dostawą do klienta. Mamy wtedy pewność, że każdy klient otrzyma dokładnie to, co zamówił.
4000 m2 powierzchni
2500 miejsc paletowych
Położenie w okolicy
lotniska, portu morskiego i autostrady
Każdego roku nasz magazyn opuszcza 3000 ton produktów i 3 miliony szotów
Produkty sprawdzane są kilkukrotnie przez doświadczony personel