Arnold Sports Festival Europe za nami!

2023-10-19

Od 13 do 15 października byliśmy na Arnold Sports Festival Europe! Zobaczcie zdjęcia z naszego stoiska!

Festiwal był niesamowitym wydarzeniem, które przyciągnęło pasjonatów sportów sylwetkowych z całego świata! To trzydniowe święto sportu, zdrowego stylu życia i pasji do treningu dostarczyło nam niezapomnianych wrażeń.

Podczas eventu mieliśmy okazję wspierać naszą ambasadorkę Katarzynę Dudek @dudusqueen, która debiutowała w zawodach sylwetkowych w kategorii PRO. Jej wysiłek, determinacja i poświęcenie były godne podziwu, a zaangażowanie owocowało 4 miejscem! Gratulujemy, Kasia!

Na stoisku Fitness Authority mieliśmy wiele atrakcji, konkursów i promocji, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Jagienka Kamińska – Trener Personalny i Marcin Zieliński Trener Personalny zadbali o najlepsze konkursy z nagrodami na stoisku Napalm. Nasze pozostałe marki, takie jak ICE, CORE i WOW również spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wspierali naszych zawodników. To był niezapomniany weekend pełen sportowej pasji i wspólnego celebrowania zdrowego stylu życia.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!