Podsumowanie targów FIBO 2022!

2022-04-13

Targi FIBO powróciły, a branża fitness znów odżyła – porzucamy przeszłość, patrzymy w przyszłość. FIBO pokazało, jak wielki jest potencjał dla branż fitness, wellness, a przede wszystkim zdrowia. W dniach od 7 do 10 kwietnia do Kolonii przybyło 51 270 odwiedzających. Targi FIBO ponownie przyciągnęły międzynarodowych ekspertów ze 109 krajów, w tym z Włoch, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Polski, RPA, Australii, Brazylii, a także z Izraela i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Po czterech pełnych wrażeń dniach targowych, 10 kwietnia targi FIBO 2022 zakończyły się wielkim sukcesem, co wyraźnie pokazało, że branża fitness optymistycznie patrzy w przyszłość! Już pierwsze dwa dni były dla nas bardzo udane, czego efektem jest nawiązanie wielu cennych kontaktów biznesowych. W sobotę i niedzielę zainteresowanie marką pokazali również klienci indywidualni, co widać było po długich kolejkach do naszych stoisk.

Podczas targów udało nam się z powodzeniem przedstawić nowości produktowe (oczywiście nie zabrakło również klasyków). Na placki z kremami WOW trzeba było poczekać, ale jak widać – nie brakowało chętnych. Nowości z linii WOW – Oatmeal oraz Pancakes – okazały się strzałem w dziesiątkę! Na stoisku FA nie zabrakło również nowości z linii XTREME oraz Core! Maskotka Napalm Shot rozdawała próbki oraz zapraszała na stoisko, gdzie można było spróbować zimnych NAPALM AMINO 13, NAPALM ENERGIZER i NAPALM PRE-CONTEST! Na wyspie z produktami linii ICE odwiedzający mogli sprawdzić się w limbo i przenieść się na hawajską plażę. W slash machine chłodziły się ICE AMINO i ICE PUMP! Nie zabrakło dobrej zabawy, ogromnej energii oraz wielu cennych spotkań!

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i do zobaczenia za rok!