Jak rozpoznać podrabiane produkty?

W dzisiejszych czasach praktycznie wszystko jest podrabiane przez nieuczciwe firmy, chcące zarobić na renomie znanych producentów suplementów oraz dobrej wierze ich klientów. Dlatego też przygotowaliśmy niniejszą informację, która pozwoli naszym klientom ustrzec się przed oszustami i da im pewność, że nabywają oryginalny produkt, który spełni ich oczekiwania.

bullet_1.jpgPo pierwsze: Produkty Fitness Authority® pakowane są w specjalne foliowe rękawy, zamykane termicznie. Odradzamy kupowanie produktów z naruszonym rękawem foliowym lub z etykietą naklejoną.podrobka1.jpg

bullet_2.jpgPo drugie: Numer serii i data przydatności do spożycia na produktach Fitness Authority® są zawsze nabijane, a nie przyklejane.

podrobka2.jpg

bullet_3.jpgPo trzecie: Kształt i oprawa opakowań naszych suplementów są zawsze takie same jak na stronie internetowej www.fitnessauthority.pl. O wszelkich zmianach w wyglądzie opakowań natychmiast informujemy.

podrobka3.jpg

bullet_4.jpgOstrzegamy przed zakupem po podejrzanie niskich cenach.

bullet_5.jpgZwracamy uwagę, że czasem podróbki sprzedawane są w tej samej cenie, co oryginalne produkty Fitness Authority®, dlatego też rekomendujemy nabywanie naszych produktów u naszych autoryzowanych dystrybutorów.