Zobaczcie co działo się podczas FIWE Fitness Trade Show 2022!

2022-09-20

Za nami jedne z największych targów branży fitness – FIWE Fitness Trade Show 2022. Tegoroczna edycja odbyła się 10–11 września w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Jako Generalny Sponsor Suplementacyjny firma Fitness Authority® zapewniła odwiedzającym mnóstwo atrakcji.

Na stoisku FA® pojawiły się gwiazdy – w sobotę Tarzan (Mateusz Leśniak), w niedzielę Super Mario (Mariusz Sobczak). Obaj Panowie zadbali o pozytywną atmosferę i rozgrzali zgromadzoną publiczność. Odwiedził nas również gość specjalny – Artur Szpilka. Jego obecność wywołała spore zainteresowanie wśród uczestników wydarzenia. Stoisko WOW! było najsłodszym stoiskiem w całym PTAK Warsaw Expo. Zaparkował na nim food truck, z którego serwowaliśmy proteinowe pancakes z kremami WOW! Na stoisku ICE mogliście zobaczyć pokaz brazylijskiej samby i salsy oraz wspólnie z tancerkami nauczyć się kilku gorących kroków.

Podczas FIWE nie mogło zabraknąć legendarnej marki FA® – NAPALMu. Na stoisku były prezentowane nowości produktowe LEAA9 i MRP, a nasza napalmowa maskotka z zapałem wspierała uczestników podczas licznych konkursów i zabawiała publiczność.

Nowością, której mogliście spróbować były proteinowe batony Billionaire – przekąska o wyjątkowym smaku, przeznaczona dla wszystkich miłośników słodkości, szukających zdrowych, alternatywnych rozwiązań dla tradycyjnych słodyczy.

Dziękujemy za liczną frekwencję i fantastyczną atmosferę, którą wspólnie stworzyliśmy. Po wielu spotkaniach z Wami wróciliśmy pełni energii do dalszego działania. Do zobaczenia podczas kolejnych edycji!