Fitness Authority

My wyznaczamy
standardy
inni
nas naśladują®
Więcej
 

Nasze nagrody!

Sprawdź,
kim jesteśmy

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem suplementów diety, odżywek dla sportowców i zdrowej żywności z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Oferowane przez nas produkty od lat cieszą się uznaniem stale rosnącej grupy odbiorców, ze względu na dostosowanie do zmieniających się potrzeb rynku oraz szerokie spektrum zastosowania. Nasze produkty, dostępne na całym świecie, są dedykowane wszystkim dyscyplinom sportu. My wyznaczamy standardy, inni nas naśladują® – to motto przyświeca firmie od momentu jej założenia. To, na czym opieramy swoje wartości to doświadczenie, innowacyjność, wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz elastyczność wobec potrzeb klientów.

Co oferujemy

W asortymencie FA® znajduje się ponad 800 produktów pod marką własną oraz ponad 1000 produktów dostępnych pod markami znanymi na całym świecie, takimi jak: Kevin Levrone®, Bad Ass®, Gear®, Nuclear Nutrition®, Premium Nutrition®, Skull Labs®, Beauty Elixir®. Do tego należy dodać ofertę ponad 100 produktów private label dla klientów na całym świecie.

sprawdź aktualności!

Nasze produkty Dostępne są na całym świecie

Produkty oferowane przez Fitness Authority® dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz internetowych w ponad 80 krajach na całym świecie. Formuły naszych produktów odpowiadają na potrzeby poszczególnych rynków oraz zawierają specjalnie dopracowane receptury, zgodne z obowiązującymi w danym kraju normami żywnościowymi i przepisami sanitarnymi.

fitness authority - mapa świata
fitness authority - od 2004 roku na rynku
fitness authority - 80 państw importujących
fitness authority - 1500 produktów w sprzedaży

Dbamy o najwyższą jakość produktów

Aby spełnić oczekiwania klientów, podczas wytwarzania naszych produktów stosujemy wyłącznie wysokiej jakości surowce, potwierdzone certyfikatami. Wszystkie oferowane przez nas suplementy są testowane i przebadane laboratoryjnie. Stale monitorujemy rynek i jego potrzeby, dlatego nie tylko tworzymy nowe, ale też ulepszamy już wprowadzone produkty.

wysoka jakość

wysoka jakość
zastosowanych surowców

inowacje

najwyżej oceniane
i innowacyjne

badania

testowane
i przebadane laboratoryjnie